Letonya Taşımacılık

sezginlerprojem

Letonya taşımacılık hizmetleri uluslar arası ticari alışverişte büyük oranda önemli bir yer tutar. Letonya taşımacılık komşu ülkelerle olan ithalat ve ihracatta hizmet vermektedir. Genellikle ulaşımda karayolu ulaşımı tercih edilmektedir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde ürünlerin teslimi için gerekli tüm işlemler yapılmaktadır.

Ülkemiz Letonya deniz ulaştırma araçları, hazır giyim, tekstil, telekomünikasyon cihazları, sebze meyve, elektrikli makine, mobilya, kimyasal ürünler, bitkisel yağlar ve tütün ihraç etmektedir. Doğal gaz başta olmak üzere ithalat ürünleri arasında mineral yakıt ve yağlar, sanayi makineleri, metaller, balık ve balık ürünleri, demir çelik ürünleri ve kağıt yer alır.

Geniş araçlar ile taşınan ürünlerin kontrolü çok önemlidir. Alınan ürünler teslim edeceği yere zamanında varmalıdır. Temizliği ve korunurluğu açısından araçların dezenfekte edilmesi gerekir. Sigorta işlemlerinin yapılıp gümrükten geçmesi gerekir. Taşımacılık hizmetlerini yöneten lojistik firmalar sayesinde teslimatlar gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir